fabrika

SARIBEKİR AMBALAJ fabrikası Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 43,000 m2 kapalı, toplam 84,000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. 2005 yılı Ağustos ayında faaliyete geçen tesis en son teknoloji ve yüksek kapasiteli tam otomatik üretim hatlarına sahiptir.

KALİTE GÜVENCE VE KALİTE KONTROL

SARIBEKİR AMBALAJ, müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için kalite güvence sistemine ve kalite kontrol performansına en üst derecede önem verilmektedir. Kalite kontrol testleri en son teknoloji bilgisayar kontrollü ölçü cihazları ile yapılmaktadır. TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TSE ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRC PACKAGING belgesine sahiptir. Kalite bilinci ve süreçleri bütün şirket çalışanları tarafından özümsenmiştir. Girişten sevkiyata kadar tüm süreçler SAP sistemi ile takip edilmektedir.

MATBAA-LAKLAMA

Rekabetten yüksek baskı kalitesi ile ayrışmayı hedefleyen SARIBEKİR AMBALAJ 4+2 renk yaş üstü yaş ve 6 renk UV kurutmalı kuru üstü yaş baskı yapabilen matbaa teknolojisi kullanmaktadır. Baskı ardından konvansiyonel vernik uygulaması tercih edilmektedir. Sonuç olarak daha net ve canlı baskı kalitesi sağlanmaktadır. SARIBEKİR AMBALAJ fason baskı hizmeti de vermektedir. Matbaa ve laklama hatları en son teknoloji, yüksek hız ve hassasiyetli hatlardır.