Şirket Profili

SARIBEKİR AMBALAJ 2004 yılında Metal Ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ağustos 2005 yılında üretime geçen SARIBEKİR AMBALAJ’ın fabrikası Balıkesir Organize Sanayii Bölgesinde, Merkez Ofisi ise İstanbul’da bulunmaktadır.

SARIBEKİR AMBALAJ aerosol kutuları, yuvarlak 2 ve 3 parçalı hermetik konserve kutuları, kolay açılır kapaklar ve kavanoz kapakları üretmektedir.

Metal ambalaj sektöründe 50 yıllık know-how sahibi kadrosunu en son üretim teknolojileri ile bir araya getirip gelişmiş AR-GE faaliyetleri ile destekleyen SARIBEKİR AMBALAJ faaliyet gösterdiği pazarlarda güvenirlik, inovasyon ve rekabetçilik dendiğinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

SARIBEKİR AMBALAJ Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Karadeniz Çevresi Ülkeler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da önde gelen dolum firmalarının tedarikçisi durumundadır. SARIBEKİR AMBALAJ faaliyet gösterdiği metal ambalaj sektöründe, bir yandan ürün gamını genişletirken diğer yandan da farklı coğrafyalarda üretim yaparak büyümeyi planlamaktadır.